Корзина
15 отзывов
ТОВ "Двері Полісся"
+380933391741
+380933391741
+380985466466

"Плачуть" вхідні двері? Є вихід - двері з терморозривом !

"Плачуть" вхідні двері? Є вихід - двері з терморозривом !

Безперечно, вхідні металеві двері в першу чергу покликані захищати квартиру і будинок від проникнення, володіючи підвищеними характеристиками надійності і забезпечувати безпечне проживання.
 

Але на цьому призначення якісних зовнішніх дверей не завершується. Не менш важливими характеристиками вхідних дверей є шумо- і теплоізоляція. Але далеко не всі двері можуть забезпечити весь цей перелік, і тоді проживання в будинку стає некомфортним.
 

У зимовий період особливо жителі приватних будинків стикаються з промерзанням дверей. Адже навіть не дивлячись на те, що двері здатні проводити тепло, перебуваючи на вулиці в морозну погоду, вони починають пропускати і холод

Трохи фізики:

Конструкція дверного полотна, перебуваючи під впливом двох різних температур, холоду і тепла, прагне їх зрівняти. Але не завжди можливості двері дозволяють протистояти сильним морозам. Дверне полотно, згідно із законами фізики, пітніє і починає промерзати, з'являється полій, який згодом провокує появу іржі. Після конструкція дверей стане і зовсім ненадійною.
 

Промерзшие входные двери фото

Раніше, для позбавлення від криги на вхідних дверях доводилося встановлювати додаткові двері для підняття температури в коридорі або тамбурі, а також використовувати підігрів повітря, що було некомфортним і дуже витратним методом.
 

Саме тому їм на зміну прийшли вхідні двері з терморозривом.

Що таке двері з терморозривом?

Терморозрив - це багатошаровий ізоляційний утеплювач, який виключає появу конденсату, а значить й обмерзання.
 

Завдяки терморозриву тепер не страшні
 

- ускладнення при вході або виході з будинку через наявність раніше двох дверей; 

- особливі вимоги до ширини стін, в яку монтувалися подвійні двері; 

- втрата простору за рахунок додаткового облаштування тамбура або коридору.
 

Крім того терморозрив забезпечує й високу звукоізоляцію.
 

Таким чином, вхідні металеві двері з терморозривом вже стали необхідністю для приватного будинку.

Наші двері не плачуть. Або де купити двері з терморозривом?

Технологія використання ізолюючого матеріалу при виробництві дверей з терморозривом  присутня як в дверному коробі, так і в дверному полотні, що вдвічі зберігає тепло в приміщенні.
 

Вхідні двері з терморозривом компанії Двері Білорусії схема

Короб вхідних дверей складається з двох частин, між якими використовується шар пробкового дерева, що забезпечує ізоляцію внутрішньої сторони конструкції від зовнішньої, і теплоізоляційної фольги, що працює за принципом термоса та зберігає тепло. У самому ж полотні дверей присутній також і широкий шар мінеральної вати крім ізоляційних матеріалів.
 

Завдяки використанню декількох шарів теплоізолюючих матеріалів, товщина коробки і полотна більше, ніж в стандартних моделях, і складають 145 мм і 90 мм відповідно.